Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%podieľajme sa spolu
na rozvoji nášho regiónu
 

Najnovšie aktuality

Očami detí V. 23. marec 2015

Očami detí V.

Novinky 0 komentárov

MAS Vršatec vyhlasuje piaty ročník výtvarnej súťaže "Očami detí". Témou na maľovanie či kreslenie je vytvoriť námet na pohľadnicu z územia MAS Vršatec. Už teraz sa tešíme na krásne detské práce. 

Čítať viac >
Pozvánka na školenie 20. marec 2015

Pozvánka na školenie

Novinky 0 komentárov

Združenie Bližšie k vidieku a MAS Vršatec Vás srdečne pozývajú na školenie o regionálnom značení! Príklady priamo z praxe, skúsenosti s regionálnym značením, zaujímavé myšlienky a nápady. Poďme spolu vytvoriť regionálne značenie na území MAS Vršatec! Školenie je zdarma vrátane obeda a taktiež máte možnosť získať zdarma osvedčenie!

Čítať viac >
REMESELNÍCI spod Vršatca v obehu! 6. marec 2015

REMESELNÍCI spod Vršatca v obehu!

Novinky 0 komentárov

Brožúrku o remeselníkoch z regiónu si môžete od pondelka vyzdvihnúť v kancelárii MAS Vršatec!

Čítať viac >
Aktívny občan 2015 6. marec 2015

Aktívny občan 2015

Novinky 0 komentárov

Aktívny občan pre rok 2015 je opäť tu! MAS Vršatec vyhlasuje ďalšiu výzvu na minirekonštrukcie! Stačí zaslať stručný návrh riešenia spolu s fotografiami a rozpočtom, zaistiť si v prípade úspešnosti dostatočný počet dobrovoľníkov na realizáciu brigád a finančná podpora na minirekonštrukciu je vaša!

Čítať viac >
Divadelná hra 3. marec 2015

Divadelná hra "PREKVAPENIE"

Kalendár podujatí 0 komentárov

Oslávte Medzinárodný deň žien účasťou na divadelnom predstavení s názvom PREKVAPENIE, ktoré si pre Vás pripravil divadelný súbor Hugo. Tentokrát v obci Dulov. 

Čítať viac >
Chata Dúžavy v sieti karty zliav!!! 2. marec 2015

Chata Dúžavy v sieti karty zliav!!!

Firmy - karta zliav 0 komentárov

Máte radi rekreáciu v príjemnom prírodnom prostredí? Skúste Chatu Dúžavy. Získajte krásne zážitky z pobytu v Bielych Karpatoch, v tradičnej slovenskej drevenici medzi Pruským a Vršatcom. S kartou zliav získate ZĽAVU 25 € PRI PRENÁJME CELÉHO OBJEKTU CEZ VÍKEND a ZĽAVU 20 € PRI PRENÁJME CELÉHO OBJEKTU MIMO VÍKEND. S kartou zliav naviac získate ZDARMA K POBYTU PLYNOVÝ ZÁHRADNÝ GRIL.

Čítať viac >
Dom farieb - fasádne centrum 25. február 2015

Dom farieb - fasádne centrum

Firmy - karta zliav 0 komentárov

Dom farieb - fasádne centrum v Pruskom je najväčšia predajňa farieb, omietok, fasád a zatepľovania v okrese. Potrebujete namiešať farbu, omietku či fasádu? V predajni Dom farieb v Pruskom sa o Vás postarajú a na počkanie namiešajú až 10 000 možných odtieňov exteriérových aj interiérových farieb. Okrem toho ponúkajú širokú škálu kvalitných lepidiel, tmelov, škárovacích hmôt alebo spojovacích materiálov. Podľa požiadaviek zákazníka tiež dokážu zrealizovať fasádu, zateplenie, strojové omietky alebo vymaľovanie domu či bytu. 

Čítať viac >
Agrosúča, a.s. v sieti karty zliav!!! 24. február 2015

Agrosúča, a.s. v sieti karty zliav!!!

Novinky 0 komentárov

Spoločnosť Agrosúča,a.s. ponúka držiteľom karty ZĽAVU 10 % NA BALÍKOVÉ SENO A ZĽAVU 10 % NA UBYTOVANIE V TURISTICKEJ UBYTOVNI. Prichytila Vás zima s prázdnym senníkom a zháhate seno pre svoje zvieratá? Agrosúča a.s. Vám ponúka predaj kvalitného sena za rozumnú cenu. Prípadne otázky nasmerujte na Ing. Martina Švajdu. č. tel: 0905 786 772.

Čítať viac >
Akreditované vzdelávanie 18. február 2015

Akreditované vzdelávanie

Novinky 0 komentárov

Združenie Bližšie k vidieku Vás pozýva na vzdelávaciu aktivitu s možnosťou získania osvedčenia zadarmo! 

Čítať viac >
REMESELNÍCI spod Vršatca 18. február 2015

REMESELNÍCI spod Vršatca

Novinky 0 komentárov

Drahí priatelia! Mnoho ľudí sa podieľalo na tvorbe tejto jedinečnej brožúrky, kde nájdete informácie o šikovných ľuďoch z územia spod Vršatca. Od utorka (24.2.2015) si ju budete môcť vyzdvihnúť v kancelárii MAS Vršatec a k dispozícii bude tiež na každom podujatí, ktoré budeme organizovať alebo ktorého sa zúčastníme. Prečítať online si ju môžete zatiaľ TU. 

Čítať viac >
< predchádzajúce
ukazovatele