Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%podieľajme sa spolu
na rozvoji nášho regiónu
 

Najnovšie aktuality

FESTIVAL SPOD  VRŠATCA 8. august 2015

FESTIVAL SPOD VRŠATCA

Novinky 0 komentárov

Neváhajte a príďte sa pozrieť na  prvý ročník FESTIVALU SPOD VRŠATCA, ktorý sa uskutoční dňa 8.8.2015 v obci Bohunice o 14.00 hod v areáli kaštieľa.

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec   Ilava 31. júl 2015

Letné kino MAS Vršatec Ilava

Novinky 0 komentárov

Letné kino MAS Vršatec sa na Vás teší 31.7.2015 v meste Ilava, v areáli farskej záhrady. Premietať sa bude film Legenda o lietajúcom Cypriánovi o 21:00 hod. Pripravená bude pre Vás káva, čaj a samozrejme propagačné materiály z územia MAS Vršatec.

Čítať viac >
29. júl 2015

Ponuka brigády!

Novinky 0 komentárov

MAS Vršatec hľadá posilu do svojho tímu. Práca je na 20 hodín týždenne (6 mesiacov) v Nemšovej - Ľuborči. Podmienkou je evidencia na úrade práce. Nástup od 1.9. 2015 Životopisy očakávame na: masvrsatec@masvrsatec.sk do 31.7.2015

Čítať viac >
PREZENTÁCIA REGIONÁLNEHO OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA MAS VRŠATEC V DUBNICI 28. júl 2015

PREZENTÁCIA REGIONÁLNEHO OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA MAS VRŠATEC V DUBNICI

Novinky 0 komentárov

Dňa 6. mája 2015 naša sa MAS Vršatec prezentovala v ÚVTOS v Dubnici nad Váhom. Odsúdených sme zaujali hlavne realizovanými projektmi a aktivitami, ktoré organizujeme. Bližšie informácie o tejto prezentácii našej MAS-ky nájdete TU

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec  v Bolešove 24. júl 2015

Letné kino MAS Vršatec v Bolešove

Novinky 0 komentárov

Pozor, pozor, pozor letne kino MAS Vrsatec dnes zrusene pre zle pocasie!

Čítať viac >
Návšteva zahraničných študentov v MAS Vršatec 21. júl 2015

Návšteva zahraničných študentov v MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Dňa 20.7.2015 sa v MAS Vršatec stretla skupina zahraničných študentov so zástupcami verejného aj súkromného sektora. Hlavným cieľom bolo vypracovanie prípadovej štúdie pod názvom: "Are stakeholders ready for Community Led Local Development?" v rámci programu Erasmus Mundus, v spolupráci so Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitre. Študenti pochádzali z USA, Libanonu, Bangladéša, Japonska, Mexika, Nikaraguy či Talianska. Študenti tiež navštívili naše najúspešnejšie projekty: figuríny v Kaštieli Bohunice, verejné priestranstvo v Kameničanoch, outdoor fitness, vyhliadkovú vežu a nízkokapacitné ubytovanie v Trenčianskej Závade. 

Čítať viac >
Letné Kino MAS Vršatec 2015 17. júl 2015

Letné Kino MAS Vršatec 2015

Novinky 1 komentár

MAS Vršatec aj tento rok zorganizuje letné kino vo viacerých obciach. Bližšie info o premietaní nájdete vždy v kalendári podujatí na našej stránke.  A ako to vyzeralo na prvom tohtoročnom premietaní  v obci Pruské si môžete pozrieť TU

Čítať viac >
15. júl 2015

Nová prevádzka AE-domy s.r.o. v sieti karty zliav

Novinky 0 komentárov

Firma poskytuje kompletné spracovanie prírodných kamienkových kobercov, vrátane dodania a aplikácie. Kamienkové koberce dodajú terénu luxusný vzhľad, zakryjú prípadné nerovnosti, sú veľmi vhodné na rekonštrukcie betónových chodníkov, balkónov, schodov a príjazdových ciest. Štruktúra kamienkov zamedzuje tvorbe mlák a zároveň má protišmykové vlastnosti a je tak vhodná i na úpravu terénu okolo bazénov, víriviek a pod. 

Čítať viac >
Zasadnutie Výboru MAS Vršatec 9. júl 2015

Zasadnutie Výboru MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Dňa 9.7.2015 sa konalo už tretie zasadnutie Výboru MAS Vršatec. Na výbor bol pozvaný starosta obce Ladce, ktorý prejavil záujem vstúpiť do MAS Vršatec.  Predmetom rokovania bolo používanie majetku MAS Vršatec, Letné kino  MAS Vršatec a prijatie obce Ladce do MAS Vršatec. 

Čítať viac >
Akciové vstupné do Múzea regiónu Bielych Karpát v Bohuniciach. Využite výhody karty zliav!!! 8. jún 2015

Akciové vstupné do Múzea regiónu Bielych Karpát v Bohuniciach. Využite výhody karty zliav!!!

Novinky 0 komentárov

Múzeum regiónu Bielych Karpát Vám ponúka zľavu 1 € na vstupné pre dospelých. Stačí sa preukázať kartou zliav MAS Vršatec.

Čítať viac >
< predchádzajúce
ukazovatele