Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%podieľajme sa spolu
na rozvoji nášho regiónu
 
Návšteva z MAS Malohont 23. september 2016

Návšteva z MAS Malohont

Novinky 0 komentárov

22.septembra nás svojou návštevou potešili členovia z MAS Malohont. Hlavným účelom tohto stretnutia boli ukážky našich úspešných projektov. Spoločne sme sa boli pozrieť na figuríny v múzeu v Bohuniciach, vonkajšie fitness a cyklotrasu v Nemšovej a poslednou zastávkou bola vyhliadková veža v Trenčianskej Závade. Všetkým zúčastneným ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Čítať viac >
Ďalší priaznivci nášho cestovného  balíčka 25. august 2016

Ďalší priaznivci nášho cestovného balíčka

Novinky 0 komentárov

Včera nás svojou návštevou potešili členovia Jednoty dôchodcov zo ZO AdamovskéKochanovce a ZO Melčice - Lieskové v rámci cestového balíčka ,,Cirkevná turistika". Prežili s nami krásnu prehliadku sakrálnych pamiatok na území MAS Vršatec. Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Čítať viac >
Skvelá ponuka MAS Vršatec!!! 25. august 2016

Skvelá ponuka MAS Vršatec!!!

Novinky 0 komentárov

Neváhajte a využite niektorý z našich cestovných balíčkov! 

Čítať viac >
Mikušovský hodový kotlík 10. august 2016

Mikušovský hodový kotlík

Novinky 0 komentárov

Robíte ten najlepší guláš široko - ďaleko? Tak neváhajte a príďte ukázať svoje kuchárske zručnosti! Obec Mikušovce všetkých srdečne pozýva na súťaž vo varení guláša - "Mikušovský hodový kotlík", ktorá sa uskutoční 20.8. o 13:00 na ihrisku.Dokážte, že práve ten VÁŠ guláš chutí najlepšie!

Čítať viac >
21. Nemšovsý jarmok 10. august 2016

21. Nemšovsý jarmok

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia! V piatok /12.8./ sa aj MAS Vršatec opäť zúčastní Nemšovského jarmoku! Pripravené sú pre Vás najnovšie propagačné materiály a samozrejme dobrá nálada!Mesto Nemšová má pre Vás pripravený bohatý sprievodný program so skvelou hudbou počas celého jarmoku. Tak neváhajte a príďte!

Čítať viac >
Deň otvorených dverí 8. august 2016

Deň otvorených dverí

Novinky 0 komentárov

Nemšovské kasárne Vás všetkých srdečne pozývajú na XIII. ročník dňa otvorených dverí, ktorí sa uskutoční v piatok, 12.8. od 8:00 hod. Pre všetkých návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program!Tak neváhajte a príďte!

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec 2016! 22. júl 2016

Letné kino MAS Vršatec 2016!

Novinky 0 komentárov

Už je takou malou tradíciou, že každý rok počas letných mesiacov premietame filmy v členských obciach v rámci projektu Letné kino MAS Vršatec. Inak tomu nie je tento rok. Prvé premietanie si môžete vychutnať už dnes, a to v obci Sedmerovec, kde uvidíte českú komédiu Bobule. Ďalší film - Vojtech, premietneme v obci Bolešov a premietanie zakončíme v obci Pruské, kde si budete môcť pozrieť film Probudím se včera. 

Čítať viac >
13. júl 2016

Informovanie verejnosti 19.1: Príprava stratégie rozvoja územia MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Dňa 12.7.2016 bola podpísaná zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 191TN040005 medzi Pôdohospodárskou platobnou agentúrou a MAS Vršatec pre projekt s názvom "Príprava stratégie rozvoja územia MAS Vršatec".  

Čítať viac >
Škola z Lehoty pod Vtáčnikom na 15. jún 2016

Škola z Lehoty pod Vtáčnikom na "vyučovaní inak " s MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Kancelária MAS Vršatec absolvovala dňa 8.6.2016 výlet so žiakmi zo ZŠ z Lehoty pod Vtáčnikom. Bolo nám potešením ukázať naše významné pamiatky a projekty a zatraktívniť tak náš krásny región.

Čítať viac >
Deň sv. Huberta 31. máj 2016

Deň sv. Huberta

Novinky 0 komentárov

Tešíme sa na Vašu účasť!

Čítať viac >
ukazovatele