Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
6. apríl 2017

SUPER PONUKA CESTOVNÝCH BALÍČKOV!!!

Novinky 1 komentár

Pomaly, no nezadržateľne sa blíži čas výletov a exkurzii. Ak ešte neviete kam vziať svojich žiakov, využite ponuku Cestovných balíčkov od MAS Vršatec. Pre bližšie informácie kontaktujte kanceláriu MAS-ky na tel. č. +421 (0) 32 64 01 061

Čítať viac >
20. marec 2017

Žiadosť o príspevok schválený!

Novinky 0 komentárov

Priatelia!S radosťou oznamujeme, že žiadosť o príspevok pre projekt Náučný chodník okolo Červenokamenského brala v grantovom programe VÚB banky Pomôžte svojej komunite 2017 bola schválená vo výške 1 500 €.V projekte ide o sprístupnenie a vyznačenie náučného chodníka prírodnou rezerváciou okolo Červenokamenského brala v obci Červený Kameň. Tešíme sa na spoluprácu!

Čítať viac >
Vyhlásenie súťaže MAS Vršatec v objektíve 2017 30. január 2017

Vyhlásenie súťaže MAS Vršatec v objektíve 2017

Novinky 0 komentárov

Mili priatelia!

Čítať viac >
2% pre MAS Vršatec 19. január 2017

2% pre MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Darujte svoje 2% MAS Vršatec, ktorej cieľom je rozvoj a zatraktívnenie regiónu pod Vršatcom. Vopred ďakujeme!

Čítať viac >
POZOR, POZOR, POZOR! 10. január 2017

POZOR, POZOR, POZOR!

Novinky 1 komentár

Priatelia a priaznivci MAS Vršatec.V novom roku sme sa rozhodli upraviť podmienky pri požičiavaní krojov, nakoľko sa nám doterajší spôsob neosvedčil. Chceme byť korektní voči všetkým a vážime si tých, ktorí pristupovali k požičiavaniu krojov zodpovedne, ale často sa stávali situácie, kedy kroje boli vrátené s niekoľko týždňovým až mesačným meškaním alebo neboli vyčistené a tým pádom neboli pripravené pre nasledujúce objednávky. Preto od januára 2017 manipulačný poplatok za požičanie kroja je 4 €/ 7 kalendárnych dní a sankcia za omeškanie vrátenia kroja je 5€/deň.Prosíme záujemcov o požičanie krojov, aby si dobre rozmysleli termín vrátenia, aby sme predišli zbytočným nedorozumeniam. Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa pekných chvíľ strávených na ľudovú nôtu 

Čítať viac >
Krásne a pokojné Vianoce 19. december 2016

Krásne a pokojné Vianoce

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia!

Čítať viac >
13. december 2016

"Aktívny občan" v obci Červený Kameň

Novinky 0 komentárov

Teší nás, že môžeme uviesť ďalšiu minirekonštrukciu z projektu "Aktívny občan. Tentokrát  boli aktívni občania našej členskej obce Červený Kameň, ktorí sa podujali na obnovu schátralého športového areálu v obci. Podarilo sa im vytvoriť hraciu plochu na volejbal, tenis, bedminton, nohejbal a petang. Samozrejme že svojou prácou pomohli  skrášliť prostedie v obci a veríme, že tento krásny projekt podporí rozvoj športu v obci a jej okolí.Ďakujeme!

Čítať viac >
Ďalšia minirekonštrukcia ukončená 15. november 2016

Ďalšia minirekonštrukcia ukončená

Novinky 0 komentárov

Je nám potešením zverejniť ďalšiu minirekonštrukciu v našej členskej obci DULOV.

Čítať viac >
Ďalšia minirekonštrukcia vo finále 25. október 2016

Ďalšia minirekonštrukcia vo finále

Novinky 0 komentárov

S radosťou Vám predstavujeme ďalšiu úspešne zrealizovanú "minirekonštrukciu" v obci Krivoklát.Projektu AKTÍVNY OBČAN s názvom "Obnova zábradlia popri potoku v obci Krivoklát a rekonštrukcia lavičiek na obecnom cintoríne" sa zúčastnilo spolu 15 dobrovoľníkov.

Čítať viac >
LINC 2016 1. október 2016

LINC 2016

Novinky 0 komentárov

V dňoch 27. - 29.9.2016 sme sa zúčastnili medzinárodnej konferencie LINC 2016, ktorá sa tento rok konala v maďarskom meste Dabas. Videli sme krásne projekty, ako napríklad vidiecku farmu, vodný mlyn s plavbou loďou po Dunaji, vyskúšali sme si streľbu na hlinené holuby, získali zaujímavé informácie na seminároch a ochutnávali miestne jedlá. Na medzinárodnom bufete sme propagovali špeciality typické nielen pre náš región, ale aj Slovensko ako také. Najväčším pozitívom konferencie však bolo získanie nových priateľstiev a kontaktov, ktoré snáď v budúcnosti využijeme aj pri tvorbe projektov.

Čítať viac >
ukazovatele