Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
Krásne a pokojné Vianoce 19. december 2016

Krásne a pokojné Vianoce

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia!

Čítať viac >
13. december 2016

"Aktívny občan" v obci Červený Kameň

Novinky 0 komentárov

Teší nás, že môžeme uviesť ďalšiu minirekonštrukciu z projektu "Aktívny občan. Tentokrát  boli aktívni občania našej členskej obce Červený Kameň, ktorí sa podujali na obnovu schátralého športového areálu v obci. Podarilo sa im vytvoriť hraciu plochu na volejbal, tenis, bedminton, nohejbal a petang. Samozrejme že svojou prácou pomohli  skrášliť prostedie v obci a veríme, že tento krásny projekt podporí rozvoj športu v obci a jej okolí.Ďakujeme!

Čítať viac >
Ďalšia minirekonštrukcia ukončená 15. november 2016

Ďalšia minirekonštrukcia ukončená

Novinky 0 komentárov

Je nám potešením zverejniť ďalšiu minirekonštrukciu v našej členskej obci DULOV.

Čítať viac >
Ďalšia minirekonštrukcia vo finále 25. október 2016

Ďalšia minirekonštrukcia vo finále

Novinky 0 komentárov

S radosťou Vám predstavujeme ďalšiu úspešne zrealizovanú "minirekonštrukciu" v obci Krivoklát.Projektu AKTÍVNY OBČAN s názvom "Obnova zábradlia popri potoku v obci Krivoklát a rekonštrukcia lavičiek na obecnom cintoríne" sa zúčastnilo spolu 15 dobrovoľníkov.

Čítať viac >
LINC 2016 1. október 2016

LINC 2016

Novinky 0 komentárov

V dňoch 27. - 29.9.2016 sme sa zúčastnili medzinárodnej konferencie LINC 2016, ktorá sa tento rok konala v maďarskom meste Dabas. Videli sme krásne projekty, ako napríklad vidiecku farmu, vodný mlyn s plavbou loďou po Dunaji, vyskúšali sme si streľbu na hlinené holuby, získali zaujímavé informácie na seminároch a ochutnávali miestne jedlá. Na medzinárodnom bufete sme propagovali špeciality typické nielen pre náš región, ale aj Slovensko ako také. Najväčším pozitívom konferencie však bolo získanie nových priateľstiev a kontaktov, ktoré snáď v budúcnosti využijeme aj pri tvorbe projektov.

Čítať viac >
Návšteva z MAS Malohont 23. september 2016

Návšteva z MAS Malohont

Novinky 0 komentárov

22.septembra nás svojou návštevou potešili členovia z MAS Malohont. Hlavným účelom tohto stretnutia boli ukážky našich úspešných projektov. Spoločne sme sa boli pozrieť na figuríny v múzeu v Bohuniciach, vonkajšie fitness a cyklotrasu v Nemšovej a poslednou zastávkou bola vyhliadková veža v Trenčianskej Závade. Všetkým zúčastneným ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Čítať viac >
Ďalší priaznivci nášho cestovného  balíčka 25. august 2016

Ďalší priaznivci nášho cestovného balíčka

Novinky 0 komentárov

Včera nás svojou návštevou potešili členovia Jednoty dôchodcov zo ZO AdamovskéKochanovce a ZO Melčice - Lieskové v rámci cestového balíčka ,,Cirkevná turistika". Prežili s nami krásnu prehliadku sakrálnych pamiatok na území MAS Vršatec. Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Čítať viac >
Skvelá ponuka MAS Vršatec!!! 25. august 2016

Skvelá ponuka MAS Vršatec!!!

Novinky 0 komentárov

Neváhajte a využite niektorý z našich cestovných balíčkov! 

Čítať viac >
Mikušovský hodový kotlík 10. august 2016

Mikušovský hodový kotlík

Novinky 0 komentárov

Robíte ten najlepší guláš široko - ďaleko? Tak neváhajte a príďte ukázať svoje kuchárske zručnosti! Obec Mikušovce všetkých srdečne pozýva na súťaž vo varení guláša - "Mikušovský hodový kotlík", ktorá sa uskutoční 20.8. o 13:00 na ihrisku.Dokážte, že práve ten VÁŠ guláš chutí najlepšie!

Čítať viac >
21. Nemšovsý jarmok 10. august 2016

21. Nemšovsý jarmok

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia! V piatok /12.8./ sa aj MAS Vršatec opäť zúčastní Nemšovského jarmoku! Pripravené sú pre Vás najnovšie propagačné materiály a samozrejme dobrá nálada!Mesto Nemšová má pre Vás pripravený bohatý sprievodný program so skvelou hudbou počas celého jarmoku. Tak neváhajte a príďte!

Čítať viac >
ukazovatele