Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
Pozvánka na vzdelávaciu akciu Vidiek bez hraníc -  Spolupráca s podporou Európskej únie 22. august 2018

Pozvánka na vzdelávaciu akciu Vidiek bez hraníc - Spolupráca s podporou Európskej únie

Novinky 0 komentárov

Ak  pôsobíte v oblasti samosprávy alebo regionálneho rozvoja, je toto školenie určené práve pre Vás. Kopaničiarsky región - miestna akčná skupina spoluporiada túto vzdelávaciu akciu s miestnymi akčnými skupinami  MAS Moravský Kras s.z , MAS Vizovizko a Slušovicko o.p. s. a MAS Vršatec v rámci projektu VIDIEK BEZ HRANÍC, kód projektu:304031D043. Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z európskeho fondu regionálneho rozvoja. Vzdelávacia akcia sa bude konať 18.- 19. septembra 2018 na území MAS Kopaničiarsky región. Program nájdete tu:

Čítať viac >
Agrokomplex Nitra - Inovujeme VIDIEK 21. august 2018

Agrokomplex Nitra - Inovujeme VIDIEK

Novinky 0 komentárov

Miestna akčná skupina Vršatec sa zúčastnila na 45. ročníku medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2018, ktorá sa konala  16. – 19. augusta 2018 v Nitre v areáli výstaviska Agrokomplex. Tento rok boli miestne akčné skupiny umiestnené v interaktívnom pavilóne „F“ s témou Inovujeme vidiek. Počas 4 dňového trvania výstavy prebiehali vystúpenia ľudovoumeleckých súborov, módna prehliadka ľudových krojov a prehliadka regionálnych produktov. V sobotu boli vyhlásené  výsledky 8. ročníka súťaže o najkrajšiu fotografiu z územia MAS/VSP, ktorú vyhlásila Národná sieť rozvoja vidieka. MAS Vršatec sa môže pochváliť, 3.miesto v kategórii "Naši ľudia" získala Lucia Mončeková s fotografiou Najstaršia babička v obci. Srdečne gratulujeme! Fotogalériu nájdete TU.

Čítať viac >
OZNAM O UZAVRETÍ VYHLIADKOVEJ VEŽE 20. august 2018

OZNAM O UZAVRETÍ VYHLIADKOVEJ VEŽE

Novinky 0 komentárov

Čítať viac >
Agrokomplex Nitra 2018 15. august 2018

Agrokomplex Nitra 2018

Novinky 0 komentárov

Kancelária MAS Vršatec sa v dňoch 16.-19. august zúčastní na VÝSTAVE AGROKOMPLEX 2018 – NÁVRAT K PRÍRODE A TRADÍCIÁM  

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec 2018 27. jún 2018

Letné kino MAS Vršatec 2018

Novinky 0 komentárov

Čoskoro sú tu prázdniny a my sa tešíme, že sa aj tento rok s Vami stretneme na Letnom kine MAS Vršatec! Štartujeme v Skalke nad Váhom, pokračujeme v Pruskom a na záver sa vidíme v obci Dulov!

Čítať viac >
NAJKRAJŠIA FOTOGRAFIA Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018 19. jún 2018

NAJKRAJŠIA FOTOGRAFIA Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018

Novinky 0 komentárov

ZAPOJTE SA DO HLASOVANIA O NAJKRAJŠIU FOTOGRAFIU Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018!

Čítať viac >
Očami detí 2018 11. jún 2018

Očami detí 2018

Novinky 0 komentárov

V piatok 8.6.2018 kancelária MAS Vršatec zorganizovala slávnostné vyhodnotenie výtvarnej súťaže Očami detí v Múzeu regiónu Bielych Karpát v obci Bohunice. Do ôsmeho ročníka súťaže posielali žiaci diela na tému 4 ročné obdobia na území MAS Vršatec.  V tomto roku sme sa rozhodli že umožníme súťažiť aj deťom z materských škôl a zo základných umeleckých škôl.

Čítať viac >
Region Tour Expo 2018 17. máj 2018

Region Tour Expo 2018

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, naša kancelária aj tento rok mala možnoť propagovať krásy nášho územia spod Vršatca na výstave cestovného ruchu regiónov Region Tour Expo 2018. Výstava sa konala v dňoch 11.-12. mája 2018 na výstavisku v Trenčíne. Stánok MAS Vršatec sa spolu s ostatnými miestnymi akčnými skupinami nachádzal v pavilóne M5. Spolu s nami sa predstavila a stánok MAS Vršatec skrášlila šikovná krajčírka Peťa Motolová a Trombitáši Bratia Štefánikovci sa odprezentovali s pastierskym folklórom. Trombitáši spestrili aj večerný program, určený vystavovateľom na Trenčianksom hrade, za čo im patrí veľká vďaka. Návštevníci sa dozvedeli o našich aktivitách, ponúkali sme cestovné balíčky a hovorili o  zaujímavých výletoch po okolí. Obľúbeným propagačným materiálom boli ako tradične maľovaná mapa a najnovší propagačný materiál omaľovanka MAS Vršatec. Ďakujeme Regionálnej anténe NSRV SR pre Trenčiansky kraj, že sme mali možnosť propagovať náš región.

Čítať viac >
ukazovatele