Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
Úvod SOŠ Pruské informuje: Stredoškolák Trenčín 2019

SOŠ Pruské informuje: Stredoškolák Trenčín 2019

4. november 2019 Novinky 0 komentárov
SOŠ Pruské informuje: Stredoškolák Trenčín 2019

Už tradične sa v jesennom období konajú zaujímavé podujatia pre žiakov základných  a stredných škôl a to Stredoškolák - Hrdina remesla, veľtrh pracovných príležitostí Job Fórum a tento rok aj prvý ročník prezentácie Vysokých škôl na trenčianskom výstavisku Expo Center.

V dňoch 24. a 25.10.2019 sa žiaci základných škôl mali možnosť oboznámiť s možnosťami štúdia, ktoré ponúkalo až 40 stredných odborných škôl.

Stredná odborná škola Pruské zaujala halloweenským  prevedením  stánku - nechýbali krásne vyrezávané tekvičky, strašidelní pavúci s pavučinami. Návštevníci si mohli dať vyveštiť budúcnosť cigánke alebo si nechať "počariť" mladou bosorkou, ozdobiť si perník, či vyrobiť si náramok. Žiaci základných škôl získali potrebné informácie o možnostiach štúdia na našej škole,  o ponúkaných odboroch a o zaujímavých aktivitách, ktoré škola ponúka. Študenti  sa predviedli v programe, kde vystúpili kynológovia so psami a zaujala aj naša tanečná skupina.

Podujatie si prišli pozrieť aj  študenti zo strednej odbornej školy v Pruskom z končiacich ročníkov. Navštívili výstavu vysokých škôl a mali možnosť využiť i služby tzv. mobilného kariérového centra. Na výstavisku sa konal aj veľtrh pracovných príležitostí a vzdelávania, tu si študenti mohli otestovať znalosti z cudzieho jazyka, počítačových zručností a vyskúšať ako prebieha pracovný pohovor.   

Fotogalériu z podujatia nájdete TU

Pridať komentár

Vaše meno *
Váš email *
Váš príspevok *
ukazovatele