Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
Úvod V. ročník celoslovenskej súťaže stredných škôl vo výcviku psov podľa BH-SK

V. ročník celoslovenskej súťaže stredných škôl vo výcviku psov podľa BH-SK

25. apríl 2019 Novinky 0 komentárov
V. ročník celoslovenskej súťaže stredných škôl vo výcviku psov podľa BH-SK

Dňa 16. 4. 2019 sa na SOŠ v Trnave konal už V. ročník celoslovenskej súťaže stredných škôl vo výcviku psov podľa BH-SK. Súťaže sa zúčastnilo 5 trojčlenných družstiev, keď okrem domácich súťažiacich svoje vycvičené psy predviedli aj študenti zo Strednej odbornej školyv Pruskom i pso-vodi zo SOŠ Ivánka pri Dunaji, SOŠ Nitra a SOŠ Žilina.

Všetci zúčastnení  preukázali, že svojim psíkom sa svedomite venujú a niektoré výkony súťažiacich dvojíc boli skutočne na vysokej úrovni. Medzi nimi boli aj študenti školy, SOŠ Pruské, keď Paulína Hala Magdadiová zo IV. M. so svojou sučkou belgického ovčiaka obsadila v súťaži jednotlivcov výborné 3. miesto. Aj ďalšie reprezentantky našej školy – Viktória Poliaková zo IV. M. a Veronika Feriancová z III. A. ukázali svoje výcvikové majstrovstvo a vďaka ich prezentácii sa škola v súťaži družstiev umiestnila celkovo na veľmi peknom druhom mieste.   

Všetci súťažiaci sa zhodli na tom, že súťaž bola pre nich nielen príjemným športovým zážitkom, ale aj motiváciou na ďalší výcvik, pretože väčšina z nich sa už teší na ďalší ročník tohto podujatia, na ktorom by chceli uspieť čo najlepšie.

Študentom SOŠ Pruské gratulujeme a držíme palce do ďalších súťaží.

 Viac fotografií z podujatia nájdete TU

Pridať komentár

Vaše meno *
Váš email *
Váš príspevok *
ukazovatele