Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
Udelenie štatútu MAS 22. november 2017

Udelenie štatútu MAS

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, priaznivci a členovia MAS Vršatec!

Čítať viac >
Náučný chodník okolo Červenokamenského brala 16. november 2017

Náučný chodník okolo Červenokamenského brala

Novinky 0 komentárov

S radosťou oznamujeme, že projekt Náučný chodník okolo Červenokamenského brala v grantovom programe VÚB banky Pomôžte svojej komunite 2017  je úspešne ukončený.V projekte šlo o sprístupnenie a vyznačenie náučného chodníka prírodnou rezerváciou okolo Červenokamenského brala v obci Červený Kameň.Na trase je studnička s liečivými účinkami na oči, krásne výhľady na celú červenokamenskú dolinu a Vršatské bralá. Pod Červenou skalou je Jaskynka Pannny Márie, kde sa konávajú púte. Miesto je atraktívne pre turistov, rodiny s deťmi a takisto aj pre netrénovaných turistov a dôchodcov, pretože sa jedná o nenáročnú trasu. Jedným z návrhov v tomto projekte bol chov kôz, ktoré by boli v budúcnosti umiestnené do okolia brala na spásanie trávy. To by najviac ocenili turisti a samozrejme deti, nakoľko toto zviera už v dnešnej dobe chová len zopár ľudí a pohľad naň je vzácny, o to viac vo voľnej prírode.

Čítať viac >
Mládežnícky projekt „Keď drevo spieva“ 2. november 2017

Mládežnícky projekt „Keď drevo spieva“

Novinky 0 komentárov

Neformálna skupina Denwer, ktorá združuje mládežníkov z Nemšovej a blízkeho okolia realizovala v spolupráci s občianskym združením Luhačovické Zálesí projekt s názvom „Keď drevo spieva“. Projekt bol financovaný vďaka podpore z programu Erasmus+.

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec 2017 29. jún 2017

Letné kino MAS Vršatec 2017

Novinky 0 komentárov

Tím MAs Vršatec Vás aj tento rok všetkých srdečne pozýva na letné kino 2017.

Čítať viac >
Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Očami detí 2017 1. jún 2017

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Očami detí 2017

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia!

Čítať viac >
Region Tour Expo 2017 16. máj 2017

Region Tour Expo 2017

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, naša kancelária aj tento rok propagovala krásy regiónu spod Vršatca na Region Tour Expo 2017, už 6. ročníku výstavy cestovného ruchu regiónov. Výstava sa konala v dňoch 12.-13. mája 2017 na výstavisku v Trenčíne. Stánok MAS Vršatec sa spolu s ostatnými miestnymi akčnými skupinami nachádzal v pavilóne M5. Spolu s nami sa prezentovali aj remeselníci spod Vršatca- šikovná krajčírka Peťa Motolová a včelár pán Imrich Strápek.Návštevníci sa dozvedeli o našich aktivitách, ponúkali sme cestovné balíčky, hovorili o inšpiráciách spod Vršatca a zaujímavých výletoch po okolí. Obľúbeným propagačným materiálom boli maľovaná mapa MAS Vršatec a najnovšie číslo výročného Spravodaja a takisto propagačné materiály našich členov. Ďakujeme Regionálnej anténe NSRV SR pre Trenčiansky kraj, že sme mali možnosť propagovať náš región.

Čítať viac >
15. máj 2017

Výročný spravodaj za rok 2016

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, nech sa páči, čerstvé číslo výročného Spravodaja MAS Vršatec za rok 2016 čítajte TU

Čítať viac >
6. apríl 2017

SUPER PONUKA CESTOVNÝCH BALÍČKOV!!!

Novinky 1 komentár

Pomaly, no nezadržateľne sa blíži čas výletov a exkurzii. Ak ešte neviete kam vziať svojich žiakov, využite ponuku Cestovných balíčkov od MAS Vršatec. Pre bližšie informácie kontaktujte kanceláriu MAS-ky na tel. č. +421 (0) 32 64 01 061

Čítať viac >
ukazovatele