Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
Očami detí 2018 11. jún 2018

Očami detí 2018

Novinky 0 komentárov

V piatok 8.6.2018 kancelária MAS Vršatec zorganizovala slávnostné vyhodnotenie výtvarnej súťaže Očami detí v Múzeu regiónu Bielych Karpát v obci Bohunice. Do ôsmeho ročníka súťaže posielali žiaci diela na tému 4 ročné obdobia na území MAS Vršatec.  V tomto roku sme sa rozhodli že umožníme súťažiť aj deťom z materských škôl a zo základných umeleckých škôl.

Čítať viac >
Region Tour Expo 2018 17. máj 2018

Region Tour Expo 2018

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, naša kancelária aj tento rok mala možnoť propagovať krásy nášho územia spod Vršatca na výstave cestovného ruchu regiónov Region Tour Expo 2018. Výstava sa konala v dňoch 11.-12. mája 2018 na výstavisku v Trenčíne. Stánok MAS Vršatec sa spolu s ostatnými miestnymi akčnými skupinami nachádzal v pavilóne M5. Spolu s nami sa predstavila a stánok MAS Vršatec skrášlila šikovná krajčírka Peťa Motolová a Trombitáši Bratia Štefánikovci sa odprezentovali s pastierskym folklórom. Trombitáši spestrili aj večerný program, určený vystavovateľom na Trenčianksom hrade, za čo im patrí veľká vďaka. Návštevníci sa dozvedeli o našich aktivitách, ponúkali sme cestovné balíčky a hovorili o  zaujímavých výletoch po okolí. Obľúbeným propagačným materiálom boli ako tradične maľovaná mapa a najnovší propagačný materiál omaľovanka MAS Vršatec. Ďakujeme Regionálnej anténe NSRV SR pre Trenčiansky kraj, že sme mali možnosť propagovať náš región.

Čítať viac >
Omaľovanka MAS Vršatec 15. máj 2018

Omaľovanka MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, predstavujeme Vám nový propagačný materiál, a to omaľovanku erbov našich členských obcí. Dozviete sa niečo z histórie obcí a Vaše ratolesti si môžu vymaľovať erby, vyplniť tajničku a pospájať obce so správnym erbom. Propagačný materiál slúži na propagáciu našich členských obcí, v ktorých sa realizuje stratégia CLLD Miestnej akčnej skupiny Vršatec s názvom „Pod Vršatcem, od lenivosti chraň se piľností” Hugolín Martin Gavlovič, a zároveň na zvýšenie povedomia o ich histórii a tvorbe erbov obcí.

Čítať viac >
Ponuka cestovných balíčkov 18. apríl 2018

Ponuka cestovných balíčkov

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, 

Čítať viac >
AKTÍVNY OBČAN 2018 16. apríl 2018

AKTÍVNY OBČAN 2018

Novinky 0 komentárov

AKTÍVNY  OBČAN  je opäť tu !!! Kancelária MAS Vršatec vyhlasuje  výzvu na predkladanie projektov minirekonštrukcii. Ak  poznáš verejné priestranstvo, oddychovú zónu, lavičku, ihrisko, ... ktorému by prospela oprava, neváhaj a zapoj sa s priateľmi do ich rekonštrukcie. 

Čítať viac >
Hľadáme umelcov pre projekt Vidiek bez hraníc (304031D043) 2. apríl 2018

Hľadáme umelcov pre projekt Vidiek bez hraníc (304031D043)

Novinky 0 komentárov

V rámci projektu Vidiek bez hraníc, ktorý MAS Vršatec realizuje v spolupráci s Kopaničiarsky región- miestna akčná skupina, MAS Moravský Kras z.s., MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. hľadáme  umelcov, ktorí by nám zabezpečili dobovú kuchyňu spojenú s ochutnávkou a ukážky renesančného tanca.  

Čítať viac >
Hľadáme školiteľa  pre projekt Vidiek bez hraníc (304031D043) na tému Marketing   cestovného ruchu 1. apríl 2018

Hľadáme školiteľa pre projekt Vidiek bez hraníc (304031D043) na tému Marketing cestovného ruchu

Novinky 0 komentárov

V rámci projektu Vidiek bez hraníc, ktorý MAS Vršatec realizuje v spolupráci s Kopaničiarsky región- miestna akčná skupina, MAS Moravský Kras z.s., MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. hľadáme školiteľov na vzdelávaciu akciu, ktorá sa bude konať v mesiaci jún na území MAS Vršatec. Vzdelávacia akcia bude zameraná na tému  : Marketing v cestovnom ruchu. Ak v tejto oblasti pôsobíš, máš v nej prax, venuješ sa inovatívnym trendom v cestovnom ruchu neváhaj nás kontaktovať osobne, telefonicky alebo mailom. (Kontakty na zamestnancov MAS Vršatec nájdeš na stránke www.masvrsatec.sk v sekcii kontakty)

Čítať viac >
Pokojné prežitie veľkonočných sviatkov ! 28. marec 2018

Pokojné prežitie veľkonočných sviatkov !

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, 

Čítať viac >
ukazovatele