Turistaunikátne informácie
z územia MAS Vršatec
Videonavštívte videoportál
MAS Vršatec
Karta zliavzískajte bezplatne
kartu zliav
Darujte 2%  podporte región  spod Vršatca    
 
OZNAM O UZAVRETÍ VYHLIADKOVEJ VEŽE 20. august 2018

OZNAM O UZAVRETÍ VYHLIADKOVEJ VEŽE

Novinky 0 komentárov

Čítať viac >
Agrokomplex Nitra 2018 15. august 2018

Agrokomplex Nitra 2018

Novinky 0 komentárov

Kancelária MAS Vršatec sa v dňoch 16.-19. august zúčastní na VÝSTAVE AGROKOMPLEX 2018 – NÁVRAT K PRÍRODE A TRADÍCIÁM  

Čítať viac >
Letné kino MAS Vršatec 2018 27. jún 2018

Letné kino MAS Vršatec 2018

Novinky 0 komentárov

Čoskoro sú tu prázdniny a my sa tešíme, že sa aj tento rok s Vami stretneme na Letnom kine MAS Vršatec! Štartujeme v Skalke nad Váhom, pokračujeme v Pruskom a na záver sa vidíme v obci Dulov!

Čítať viac >
NAJKRAJŠIA FOTOGRAFIA Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018 19. jún 2018

NAJKRAJŠIA FOTOGRAFIA Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018

Novinky 0 komentárov

ZAPOJTE SA DO HLASOVANIA O NAJKRAJŠIU FOTOGRAFIU Z ÚZEMIA MAS/VSP 2018!

Čítať viac >
Očami detí 2018 11. jún 2018

Očami detí 2018

Novinky 0 komentárov

V piatok 8.6.2018 kancelária MAS Vršatec zorganizovala slávnostné vyhodnotenie výtvarnej súťaže Očami detí v Múzeu regiónu Bielych Karpát v obci Bohunice. Do ôsmeho ročníka súťaže posielali žiaci diela na tému 4 ročné obdobia na území MAS Vršatec.  V tomto roku sme sa rozhodli že umožníme súťažiť aj deťom z materských škôl a zo základných umeleckých škôl.

Čítať viac >
Region Tour Expo 2018 17. máj 2018

Region Tour Expo 2018

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, naša kancelária aj tento rok mala možnoť propagovať krásy nášho územia spod Vršatca na výstave cestovného ruchu regiónov Region Tour Expo 2018. Výstava sa konala v dňoch 11.-12. mája 2018 na výstavisku v Trenčíne. Stánok MAS Vršatec sa spolu s ostatnými miestnymi akčnými skupinami nachádzal v pavilóne M5. Spolu s nami sa predstavila a stánok MAS Vršatec skrášlila šikovná krajčírka Peťa Motolová a Trombitáši Bratia Štefánikovci sa odprezentovali s pastierskym folklórom. Trombitáši spestrili aj večerný program, určený vystavovateľom na Trenčianksom hrade, za čo im patrí veľká vďaka. Návštevníci sa dozvedeli o našich aktivitách, ponúkali sme cestovné balíčky a hovorili o  zaujímavých výletoch po okolí. Obľúbeným propagačným materiálom boli ako tradične maľovaná mapa a najnovší propagačný materiál omaľovanka MAS Vršatec. Ďakujeme Regionálnej anténe NSRV SR pre Trenčiansky kraj, že sme mali možnosť propagovať náš región.

Čítať viac >
Omaľovanka MAS Vršatec 15. máj 2018

Omaľovanka MAS Vršatec

Novinky 0 komentárov

Milí priatelia, predstavujeme Vám nový propagačný materiál, a to omaľovanku erbov našich členských obcí. Dozviete sa niečo z histórie obcí a Vaše ratolesti si môžu vymaľovať erby, vyplniť tajničku a pospájať obce so správnym erbom. Propagačný materiál slúži na propagáciu našich členských obcí, v ktorých sa realizuje stratégia CLLD Miestnej akčnej skupiny Vršatec s názvom „Pod Vršatcem, od lenivosti chraň se piľností” Hugolín Martin Gavlovič, a zároveň na zvýšenie povedomia o ich histórii a tvorbe erbov obcí.

Čítať viac >
ukazovatele